اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 13 فروردين 1398            نسخه قابل پرینت

تداوم نظارت شبانه روزی شهرداری بر رود دره های منطقه 5 + تصاویر

هماهنگی ارگان های خدمت رسان با شهرداری منطقه 5 در بارش های مداوم به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی و حفظ امنیت شهروندان همچنان تداوم دارد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، با  توجه به اقدامات پلیس راهور برای حفظ امنیت شهروندان وجلوگیری از تردد در مسیر پارک کوهسار تا امام زاده داوود، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه از شهروندان خواست تا احتمال خطر جاری شدن سیلاب در مسیر های یاد شده را جدی بگیرند و گفت:  بخشی از جاده سولقان در حاشیه رودخانه کن مسدود شده بود که با حضور و پی گیری مداوم نیروهای حریم، ستاد بحران و خدمات شهری منطقه بازگشایی شد. 

خسروآبادی شهردار و رییس ستاد بحران منطقه افزود: بوستان جوانمردان به علت موج جدید بارندگی تا اطلاع ثانوی تعصیل است. کلیه نیروهای خدمات شهری در نواحی هفتگانه، ستاد مدیریت بحران و حریم در آماده باش کامل هستند و از شهروندان خواست تا از تردد در حاشیه رودخانه و رود دره ها ی منطقه 5 خودداری کنند. 

وی گفت: خوشبختانه تا کنون رودخانه کن طغیان نداشته و مسیر جاده سولقان در حریم منطقه نیز که به علت ریزش سنگ مسدود بود باز شده و شهروندان، اخبار منطقه را از سایت رسمی شهرداری و خبرگزاری های معتبر پی گیری کنند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح