اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 17 فروردين 1398            نسخه قابل پرینت

وانتی دور میدان صارمی واقعا پول پرداخت می کرده؟

عوامل اجرایی شهرداری ناحیه 6 فکرش را هم نمی کردند که وقتی در تعطیلات سال جدید با موضوع سد معبر وانتی معروف مستقر در میدان شهید صارمی شهرک اکباتان برخورد کنند، کار به عربده کشی و البته طلبکاری طرف مقابل برسد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، اگر گذرتان شبها به میدان شهید صارمی در فاز 2 اکباتان افتاده باشد قطعا یک دستگاه وانت پیکان را دور میدان دیده اید که به راحتی هر چه تمامتر اقدام به فروش میوه می کند و در شرایطی که بارها حضور و توقف این خودرو در داخل میدان کوچک شهید صارمی باعث ایجاد ترافیک شده، اما تلاشی برای جا به جایی آن توسط صاحبش انجام نگرفته است.  

این موضوع یعنی توقف و ترافیک ناشی از حضور میوه فروش سیار میدان شهید صارمی بارها مورد انتقاد ساکنین اکباتان قرار گرفته و به دفعات تذکراتی به صاحب این خودرو داده شده که تقریبا همیشه بی نتیجه بوده است.

هوشنگ هموطن یکی از شورایاران اکباتانی در خصوص تجربه خود از مواجهه با صاحب خودروی میوه فروشی به «4 اکباتان» گفت: بارها با این فرد صحبت کردم که توقف شما در میدان شهید صارمی مخصوصا در ساعت منتهی به پایان شب باعث ایجاد ترافیک شدیدی می شود. ما از شما نمی خواهیم که کاسبی خود را تعطیل کنی اما لااقل قدری بالاتر توقف کن تا باعث ایجاد ترافیک نشوی.»

وی در ادامه افزود: «متأسفانه صاحب خودروی وانت هیچگاه توجهی به صحبت های انجام شده نمی کرد و حتی یکبار که مجبور شدم قدری تندتر با او صحبت کنم بدون تعارف و با تندی متقابل گفت که پدرش 10 بساط در سطح منطقه 5 دارد و بابت آنها پول پرداخت می کند و هیچکس نمی تواند آنها را جمع کند!»  

این ادعا در حالی مطرح شده است که البته هیچ مستندی برای اثبات آن وجود ندارد اما در تعطیلات سال جدید که شهردای ناحیه 6 با هماهنگی کلانتری 135 آزادی مقدمات برخورد و جمع شدن بساط این فرد را فراهم نمود، کار به عربده کشی و البته تهدید نیروی های شهرداری ناحیه هم رسیده است و بی تردید در همین نقطه پرسش «چه کسی پشت ماجرا است؟» قوت بیشتری می گیرد!

به هر صورت فعلا برخورد اولیه با فرد خاطی صورت گرفته است و باید منتظر ماند تا مشخص شود حضور وانتی معروف همچنان در میدان شهید صارمی تداوم خواهد داشت یا خیر که قطعا در صورت حضور دیگر می توان به شنیده ها اعتماد کرد.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح