اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 21 خرداد 1398             نسخه قابل پرینت

مگامال بلاتکلیف تا جلسه هیئت مدیره فردا

مگامال شهرک اکباتان بعد از آخرین جلسه هیئت مدیره شرکت نگین که منجر به اعلام استعفای مدیر عامل شد روزهای بی تحرکی را سپری می کند.

به گزارش سایت خبری اکباتان، از بزرگترین پروژه نیمه تمام اکباتان خبر می رسد که در داخل شرکت نگین (مالک مگامال) همه به نوعی منتظر هستند تا تصمیم جدیدی اخذ شود. از یک طرف مدیرعامل به شدت از کم کاری های برخی اعضای هیئت مدیره برای تحقق وعده های داده شده دلخور و منتظر است تا نفر جایگزین وی معرفی شود و از سوی دیگر تکلیف قول های داده شده به همسایگان همچون «ایجاد فضای سبز در ضلع شمالی مگامال تا اردیبهشت 98» و «برچیدن دیوارهای فلزی آبی رنگ بعد از یک دهه» در پرده ای از ابهام قرار دارد.

بدقولی مگامالی ها تا جایی پیش رفته است که پس از افتتاح مسیر دسترسی از اتوبان شهید ستاری به مگامال قرار بود ورودی این مجتمع از میدان شهید صارمی بسته شود اما همین حالا ورودی داخل میدان نیز باز است که در ساعاتی از شبانه روز همین موضوع بر ترافیک فاز 2 تأثیر گذار می باشد. 

البته ابهامات موجود تنها شامل ساکنین اکباتان نمی شود چون وضعیت مالکین برخی قسمتها همچون «فود کورت» نیز دست کمی از آنها ندارد. فود کورت یا «صحن غذای» مگامال نزدیک به 2 سال است که طی تاریخهای متفاوت قرار است افتتاح شود اما هر بار به دلیلی به تعویق می افتد و این بار 22 تیرماه زمان قطعی راه اندازی آن اعلام شده هر چند که بسیاری از مالکین چندان آن را جدی نگرفته اند.

به هر حال فردا (چهارشنبه) قرار است جلسه هیئت مدیره دیگری در دفتر شرکت نگین واقع در میدان شهید صارمی برگزار شود تا بالاخره شاید وضعیت یک سری موارد معطل مانده مشخص شود. برخی افراد مطلع از تصمیم گیری های خیلی مهم در جلسه فردا خبر داده اند که شاید گشایشی در بن بست های موجود ایجاد کند.     

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح