اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 25 خرداد 1398            نسخه قابل پرینت

مدیرعامل مگامال اجازه رفتن پیدا نکرد

در حالیکه بسیاری پیش بینی می کردند جلسه روز چهارشنبه هیئت مدیره شرکت منجر به رفتن مدیر عامل فعلی و آمدن نفر جایگزین شود اما با مخالفت اعضا با استعفای یکباره مدیر عامل، سید یاسر نیازی فعلا مجبور به ماندن شده است.

به گزارش سایت خبری اکباتان، پروژه نیمه تمام مگامال در شهرک اکباتان اصلا حال و روز خوشی ندارد و این موضوع علاوه بر ظواهر امر از دعواهای مدیریتی داخل شرکت «نگین» نیز هوایدا است. دعواهایی که حتی خود شخص مدیر عامل شب قبل از جلسه هیئت مدیره روز چهارشنبه به آن اذعان و اختلاف نظر با یکی از اعضای «بانفود» هیئت مدیره را دلیل اصلی همه این مشکلات قلمداد کرد.

اما در نهایت همین عضو بانفوذ با مکاتباتی که در روزهای منتهی به جلسه هیئت مدیره به انجام رساند موفق به جلب نظر برای جلوگیری از رفتن مدیر عامل و ماندن و گزارش دادن وی شد. این فرد در بخشی از یکی از نامه های خود که از طریق برخی منابع خبری در اختیار «4 اکباتان» قرار گرفته ضمن نسبت دادن عنوان «یکی از ضعیف ترین مدیران عامل تاریخ مگامال» به میزان پیشرفت پروژه در سال 97 اشاره و نوشت است: «میزان پیشرفت پروژه در سال گذشته در مقایسه با سال قبل تنها یک 1.28 درصد می باشد که این میزان پیشرفت اساسا با ادعاهای مطرح شده در گزارش عملکرد شرکت همخوانی ندارد و با توجه به میزان پیشرفت بعد از سال های ۹۱ و ۹۲ ( که درصد پیشرفت فیزیکی صفر درصد ثبت شده است) این میزان کندی برای مدیران منصوبی مهرگان نیز بی سابقه می باشد و رکورد منفی دارد و نشان از کند ترین زمان پیشرفت فیزیکی را بعد از دو سال یاد شده دارد. این در حالی است که متوسط پیشرفت پروژه در دوران های مختلف مدیران منصوب شده مهرگان هر ۱۲۳ روز یک درصد بوده است یعنی این دوره ما بیش از دو و نیم برابر کندتر از استانداردهای سال های گذشته مدیران منصوبی شرکت مهرگان فعالیت کرده ایم.»

به هر روی حالا با مخالفت قاطع هیئت مدیره مدیر عامل باید بماند و نسبت به برخی ابهامات مطروحه پاسخگو باشد آنهم در شرایطی که علاوه بر رکود عجیب کسب و کار در مگامال یکی دیگر از سهامداران این پروژه نیز نسبت به هزینه کرد برخی مبالغ میلیاردی در طی سالهای گذشته انتقادات جدی را به منصوبین و مدیران فعلی وارد آورده است. لیستی که توسط این فرد منتشر و فعلا پاسخی دریافت نکرده است بالغ بر 100 میلیارد تومان را شامل می شود و مشخص نیست چرا این پولها صرف اتمام پروژه و جمع شدن بساط خاک و گچ و سیمانی که هر روز به حلق همسایگان می رود نشده است. 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح