اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 28 خرداد 1398            نسخه قابل پرینت

دعوای مالکیت پیتزای اکباتانی خاتمه یافت

بالاخره بعد از حدود 5 ماه وضعیت مالکیت مادی و معنوی یکی از برندهای پیتزا در شهرک اکباتان مشخص شد.

به گزارش سایت خبری اکباتان، حدود 6 ماه می شود پیتزای «پپرونی» و «استیک» یکی از برندهای اکباتانی با استقبال قابل توجهی مواجه و حتی رکورد 1500 عدد در ماه را هم از خود به جای گذاشته است. البته تقریبا در همین مدت زمانی نیز دعوای مالک برند و مجری فروش و عرضه پیتزاها در جریان بوده تا بالاخره شب گذشته پس از کش و قوس های فراوان قطع همکاری هر دو طرف به صورت رسمی امضاء و از این به بعد مشتریان «پپرونی» و «استیک» برند مذکور با عنوان جدید «پلاتو» غذای مورد علاقه خود را دریافت می کنند.

در این خصوص گفتنی است که مشکل حقوقی طرفین یعنی مالک برند و مجری به دلیل استقبال قابل توجه از محصولات نامبرده ایجاد شده چون صاحب برند دلیل اصلی موفقیت های ایجاد شده را فرمول منحصر به فرد خود عنوان و درخواست سهم بیشتری به نسبت قرارداد منعقد شده را ارائه کرده است که با مخالفت مجری و طرف دوم قرارداد مواجه گردید. ارزش قرارداد اولیه منعقد شده در حدود 400 میلیون تومان در سال برای طرفین بوده است.   

گفتنی است بنا بر اعلام یکی از دست اندرکاران تهیه پیتزاهایی که از این به بعد باید آنها را با پسوند «پلاتو» خطاب کرد قطر یا «گود» بزرگتر پیتزاهای تهیه شده (به اندازه 2 سانتیمتر) و استفاده از مخلفات بیشتر (در حدود 20 درصد) بر روی خمیرهای مخصوص، مهمترین دلایل استقبال از محصولات این برند بوده است.  

علاقمندان جهت تهیه محصولات غذایی مورد اشاره می توانند ضمن مراجعه به فاز 1، روبروی بلوک A1، بازارچه شماره 2، پلاک 3، پیترا «پلاتو» با شماره تلفن 47  46  66  44 تماس حاصل نمایند. 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح