اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 28 خرداد 1398            نسخه قابل پرینت

آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 5 برگزارشد

مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 5 در سالن شهدای مدافع حرم منطقه با حضور رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ، معاونان ، شهرداران نواحی هفت گانه و مدیران  برگزار شد.

به گزارش سایت خبری اکباتان و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 در این مراسم رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و پیگیرانه رجبعلی خسرو آبادی شهردار پیشین منطقه 5 به عنوان نیروی با تجربه در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی گفت: از سیاست های شهرداری تهران ، مشارکت شهروندان در اداره شهر بوده و باید با حفظ کرامت ذاتی بیشتر در کنار مردم باشیم .

وی با اشاره به این که منطقه 5 از پتانسیل ویژه ای برخورداراست افزود: به جز تکیه بر شهرسازی، درآمد زایی در دیگر محورها از اولویت های شهرداری تهران است.

در این مراسم رجبعلی خسرو آبادی شهردار سابق منطقه 5 از همه همکاران و شورایارانی که در مدت مسئولیتش همکاری صمیمانه داشتند قدردانی کرد.

فریدون حیدری شهردار منصوب شده منطقه 5 نیز در این مراسم بر اجرای برنامه ها وسیاست های شهرداری تهران در منطقه تاکید کرد و خدمت به  شهروندان را مایه خرسندی دانست و افزود: امید است کارکنان با علاقه مندی هر چه بیشتربرای جلب رضایت شهروندان تلاش کنند.

وی گفت: برای اجرای فعالیت ها از تاثیر شورایاری در ارتباط با شهروندان کمک گرفته و در نظر داریم با کمترین هزینه شهرداری منطقه را اداره کنیم.

فریدون حیدری پیش از این در جایگاه های مدیریتی شهرداری تهران خدمت کرده است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح