اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 3 تير 1398            نسخه قابل پرینت

دستگیری سارق و فراخوان کلانتری 135 آزادی برای حضور مالباختگان

ساعت 4 بامداد روز شنبه هفته جاری سارق تعدادی از انباری های فاز 2 شهرک اکباتان توسط مأموران کلانتری 135 آزادی دستگیر گردید.

به گزارش سایت خبری اکباتان، افسران اداره تجسس کلانتری 135 آزادی موفق به دستگیری سارقی شده اند که در ساعت اولیه بامداد برای خالی کردن انباری بلوکهای فاز 2 وارد اکباتان و پس از انجام سرقت و جا به جایی اموال مسروقه از این محدوده خارج می شده است.

این فرد که حدود 30 سال سن دارد دارای 5 مورد پرونده قضایی مرتبط با موضوع سرقت بوده و پیش از دستگیری با استفاده از تاریکی هوا اقدام به فرار و رها کردن وسائل خود و اموال سرقتی نموده اما پس از چند دقیقه در حالی که در زیر یکی از خودروهای پارک شده در محوطه بلوک مخفی شده بود دستگیر گردید.

گفتنی است از مجرم علاوه بر یک کوله پشتی که در آن ادوات انجام سرقت از قبیل چراغ قوه و دستکش وجود داشته برخی اقلام سرقتی مانند دستگاه فنر زنی برای باز کردن چاه آب و تعدادی ابزار آلات کارهای فنی کشف شده است که به نظر می رسد سوژه آخرین سرقت وی یکی از اماکن مرتبط با بحث تأسیسات در بلوکها بوده است.  

در همین رابطه و طبق اعلام مسوولین کلانتری 135 آزادی فراخوان شناسایی اموال کشف شده صادر و از افراد مالباخته دعوت شده است تا با حضور در اداره تجسس کلانتری محدوده نسبت به شناسایی اموال خود و انجام مراحل تحویل آنها اقدام نمایند.

بحث تقویت امنیت در محوطه داخلی بلوکها یکی از مهمترین موضوعاتی است که طی ماههای گذشته خوشبختانه مورد توجه تعدادی از مدیران و دست اندرکاران بلوکها نیز قرار گرفته و امید است با تمهیدات در نظر گرفته شده همچون استفاده از نگهبانان رسمی آمار سرقت در بلوکهای شهرک اکباتان کاهش پیدا کند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح