اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 28 آذر 1398             نسخه قابل پرینت

تجمع اعتراضی در مقابل بیمارستان صارم + گزارش تصویری

از ساعت 10 صبح امروز (پنجشنبه) تجمعی اعتراضی ساکنین شهرک اکباتان در مقابل درب غربی بیمارستان صارم آغاز شد.

به گزارش «4 اکباتان»، در پی شدت گرفتن عملیات ساخت و ساز عمرانی که بدون مجوزهای قانونی در محوطه داخلی بیمارستان صارم در حال انجام است گروهی از همسایگان این مجموعه درمانی با حضور و حمل پلاکاردهایی از پیش تهیه شده نسبت به این موضوع واکنش دادند.   

گفتنی است از همان ابتدای این تجمع نیروی انتظامی و افسران راهنمایی و رانندگی در محل حضور و نسبت به تأمین نظم و امنیت محدوده اقدامات لازم را به عمل آوردند. سرهنگ فرهاد حیدری رئیس کلانتری 135 ازادی شخصا در محل حاضر و به نوعی مدیریت میدانی لازم را اعمال نمود.

تا ساعت 11 امروز تنها مسوولی که در میان تجمع کنندگان حضور یافت« سمانه عبدالهی» شهردار ناحیه 6 منطقه 5 بود که به توضیح آنچه که در صارم در حال وقوع است پرداخت. وی در بخشی از صحبت های خود به صحبت های وکیل و نماینده حقوقی بیمارستان صارم اشاره کرد که طبق روایت عبدالهی« قول توقف عملیات عمرانی را به شهرداری داده اما در نهایت این فرد نیز به قول خود عمل نکرده است.»  

در خاتمه لازم به ذکر است که تا پایان مراسم هیچ نماینده ای جهت توضیح از مدیران و پرسنل بیمارستان در میان تجمع کنندگان حضور پیدا نکرد. این در حالی است که طبق یک اعلام یک فرد مطلع ابوطالب صارمی مالک و مدیریت بیمارستان در ساعات حضور مردم در داخل بیمارستان بوده است که البته این امر نیازمند توضیح و تأیید نهایی از طرف دست اندرکاران صارم می باشد.

تصاویر حضور اکباتانی ها در مقابل بیمارستان صارم در ادامه قابل مشاهده است.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح