اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ شنبه 19 بهمن 1398   ساعت 8/37           نسخه قابل پرینت

افتتاح کلینیک جامع مراقبت‌ های پیش از بارداری در بیمارستان صارم

کلینیک مراقبت‌های پیش از بارداری بیمارستان صارم در شهرک اکباتان بر پایه استانداردهای روز دنیا و بر اساس طرح جامع مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌‌های کشور آمریکا پایه‌ گذاری شده است.

به گزارش «4 اکباتان» و به نقل از معاونت رسانه ای بیمارستان صارم، این طرح برای نخستین بار در کشور در بیمارستان صارم کلید خورده است و متشکل از پزشکان متخصص و مشاوران باتجربه در حوزه‌های مختلف می‌باشد. انتخاب شعار مادران سالم، فرزندان سالم نیز با توجه به اهمیت پایش و مراقبت‌های مادران قبل و حین بارداری است تا نسل آینده از انواع بیماری‌های ژنتیکی، متابولیکی و سایر بیماری‌های قابل پیش ‌بینی و پیشگیری در امان بمانند.

 اصلاح سبک زندگی و مشاوره‌های تخصصی برای زوجین از برنامه‌ های این طرح جامع است و از ابتدای مراجعه زوج تیم با تجربه پزشکان و مشاوران صارم آنها را مورد بررسی و پایش قرار می‌دهند.

در اهمیت اصلاح سبک زندگی جالب است بدانید اگر این بررسی‌ ها به موقع و درست انجام شود سقط‌ های ناشی از اختلالات ژنتیکی، انواع بیماری‌های متابولیکی و سایر عوارض و بیماری‌های ناشی از سبک نادرست زندگی رخ نمی‌دهند و پدران و مادران آینده سلامتی فرزندانشان را به نوعی در این طرح بیمه می‌کنند.

مزایای این طرح برای خود زوج نیز قابل توجه است زیرا با رصد کردن و بررسی‌های جامع و ارائه مشاوره‌های مختلف بیماری‌های زمینه‌ای احتمالی شناخته و راه درمان مناسب برای آنها برگزیده می‌شود و قبل از اینکه بیماری پیشرفت زیادی داشته باشد درمان خواهد شد. از طرفی با این بررسی‌ها از وقوع بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری به عمل خواهد آمد. این پایش سراسری طرحی ابتکاری از بیمارستان فوق تخصصی صارم است که بنا دارد با آگاهی کامل و حذف عوامل افزایش ریسک، سلامتی مادران، پدران و فرزندان آینده را ارتقاء دهد.

طبق بررسی‌های انجام شده بیش از 70 درصد از بیماری‌ها در این طرح مورد بررسی و شناسایی قرار می‌ گیرند و نسل آینده و حتی زوج‌های کنونی نیز با اجرای این طرح از آنها مصون خواهند بود.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  *
ایمیل
نظر  *
   
 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح