اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
 
ارسال شده در تاریخ چهارشنبه 2 اسفند 1396            نسخه قابل پرینت

قائم‌ مقام شرکت پژو: انتظار معجزه نداشته باشید

جان کریستف کمار، قائم‌ مقام گروه پژوسیتروئن معتقد است که نمی‌توان برای موفقیت زودهنگام قراردادهای خودرویی انتظار معجزه داشت.

به گزارش خبرآنلاین، وی در یک نشست خبری با ذکر این نکته که ما این‌جا هستیم تا به اهداف برسیم، تصریح می‌کند: همه چیز آن‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم، پیش نرفت. جریان تامین مالی در نظام بانکی مشکل است و ارتباطات بانکی بین ایران و کشورهای خارجی هنوز مشکل جدی است.

کمار با اشاره به این‌که نرخ ارز به سرعت در حال بالا رفتن است و ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم، متذکر می‌شود: به طور طبیعی قیمت محصولات ما متاثر از افزایش نرخ ارز خواهد بود.

عضو هیات مدیره گروه PSA با بیان این‌که بهترین و پرسودترین روش برای ما داخلی‌سازی است، اما زیرساخت‌های ایران، مسایل گمرکی و نوسانات نرخ ارز ما را از این هدف دور ساخته است، می‌افزاید: در حال حاضر داخلی‌سازی ۲۰۰۸ بیش از ۲۰ درصد است. داخلی‌سازی در تولید ۳۰۱ به بیش از ۶۰ درصد می‌رسد و در پی آن به دلیل وجود قطعات مشترک بین ۲۰۰۸ و ۳۰۱ داخلی سازی ۲۰۰۸ به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد.

کمار با اشاره به این‌که برند پژو در ایران هنوز در جایگاه اول است، می‌گوید: درست است که رنو رقیب است، اما ما از این رقابت ترسی نداریم و نمی‌جنگیم کسی را از بازار حذف کنیم.

قائم‌مقام گروه پژوسیتروئن می‌افزاید: از زمان اجرای برجام بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار در حوزه خودرو هستیم. بعد از ۱۸ ماه خودروی ۲۰۰۸ را وارد بازار کردیم و C3 در سایپا کاشان به تولید می‌رسد.

او با اشاره به این‌که با ۷۶ قطعه‌ساز قرارداد همکاری امضا کردیم، تصریح‌ می‌کند: پژو ٢٠٠٨ اولین محصول همکاری با ایران خودرو وارد بازار شده و می‌توان گفت همه استانداردهای روز دنیا را دارد و در بازارهای بین‌المللی نیز با استقبال بسیاری روبه رو است.

کمار در پایخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برنامه‌ای برای نظارت بر محصولات پیشین پژو در ایران ندارید؟ متذکر می‌شود: محصولاتی مانند پژو۲۰۶ بسیار قدیمی است و مستهلک شدند؛ اگرچه قیمتشان رقابتی است، اما در کوتاه مدت نمی‌توان جایگزینی با این قیمت برای آن معرفی کرد.

قائم‌مقام گروه پژوسیتروئن همچنین درباره استانداردهای ۸۵ گانه ایران عنوان می‌کند: استانداردهای ۸۵گانه برای محصولات ما سخت نیست، زیرا ما تمامی این استانداردها را پاس خواهیم کرد، اما برای ایران کم دشوار خواهد بود که این استانداردها را رعایت کند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح