اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
 
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 مرداد 1395             نسخه قابل پرینت

توضیحات تکمیلی در خصوص دیدار با رئیس کلانتری

به فاصله یکساعت بعد از درج خبری که در خصوص دیدار شهردار ناحیه 6 و شورایاران اکباتان با رئیس کلانتری 135 آزادی صورت گرفت، روابط عمومی شهرداری ناحیه در تماسی تلفنی توضیحات لازم را در این خصوص ارائه کرد.

بنا بر اعلام مژگان دولتشاهی، «دیدار شهردار ناحیه 6 با ریاست کلانتری 135 به منظور ترفیع درجه جناب سرهنگ شعبانپور و با تنها با همراهی دبیر شورایاری شهرک اکباتان صورت گرفته است».

دولتشاهی از ذکر توضیحات بیشتر در این زمینه خودداری نمود اما در سوی دیگر سید روح ا... علوی نیا دبیر شورایاری کوی بیمه نیز در خصوص اعلام این مسئله که هماهنگی دیدار با ریاست کلانتری 135 توسط مسوول خانه ایثار و جهاد سرای محله بیمه صورت گرفته آنهم بدون اطلاع مدیر محله بیمه، اذعان کرد: سرای محله بیمه در حال به صورت قطعی دارای مسوول خانه ایثار و جهاد نمی باشد چون ما فردی را به اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری ناحیه معرفی کرده ایم که منتظر تأیید نهایی دوستان هستیم. پس افراد مورد اشاره فعلا زیر مجموعه سرای محله بیمه به حساب نمی آیند.

وی همچنین افزود: امناء کوی بیمه روز دوشنبه جلسه دارند و در این فرصت از جناب سرهنگ شعبانپور دعوت به عمل خواهیم آورد تا به نحوی شایسته در خدمت ایشان باشیم.

خبر مرتبط: چرا برای رئیس کلانتری 135 احترام بیشتری قائل نشدید؟ 

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح