نوسان در قیمت خودروها: پژو ۲۰۶ به ۶۲۰ میلیون رسید

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت کوییک و افزایش قیمت پژو، دنا و تیبا در ۲۴ ساعت گذشته‌است.به گزارش 4اکباتان بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو، حاکی از آن است که در ۲۴ ساعت گذشته و در بین خودروهای پراید موجود در بازار افزایش قیمتی رخ نداده‌است و در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز مدل‌های مونتاژ این گروه از نوسانات قیمتی در امان بوده‌اند و سایر خودروهای این گروه افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.
 
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۱ درصد گران شده‌است و در حال حاضر ۶۲۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز در این مدت ۱.۲۶ درصد گران شده‌است و در حال حاضر ۸۰۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت ۱.۰۴ درصدی به ۹۷۰ میلیون تومان رسیده‌است.
 
در بین خودروهای تیبا موجود در بازار نیز تیبا صندوقدار مدل ۱۴۰۱ نزدیک به ۱.۲۸ درصد گران شده‌است و ۳۹۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت ۲.۶۷ درصد گران شده‌است و ۳۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز با افزایش قیمت ۱.۲۷ درصدی به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.
 
خودروهای دنا نیز در این مدت از جهش قیمت‌ها در امان نبودند، دنا توربو پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ با افزایش قیمت ۲.۸۶ درصدی به یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز با افزایش قیمت ۲.۴۸ درصدی یک میلیارد و ۳۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.
 
در این بین خودروهای رانا در این مدت از نوسانات قیمتی در امان بودند اما خودروهای کوییک در این مدت ارزان شدند؛ کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با کاهش قیمت ۱.۱۴ درصدی به قیمت ۴۳۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۱.۱۹ درصد گران شده‌است و در حال حاضر ۴۱۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.
 
انتهای پیام/
منتشر شده در دوشنبه 28 فروردين 1402       کد خبر : 10836
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح