تعرفه‌های پستی ناشران نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد

تعرفه‌های پستی برای ناشران حاضر در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.به گزارش 4اکباتان، هزینه ارسال بسته‌های تا وزن دو کیلوگرم برای ناشران مبلغ ۱۲هزار تومان تعیین‌ شده و ارسال بسته‌هایی با قیمت فاکتور کمتر از ۸۵ هزار تومان رایگان است؛ همچنین کتاب‌فروشانی که در بخش مجازی نمایشگاه فعالیت می‌کنند برای ارسال بسته‌های خریداری شده هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد.
 
ناشران در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران علاوه بر ارسال کتاب‌های خریداری شده در بخش مجازی نمایشگاه توسط سامانه «پُست کتاب»، امکان تحویل کتاب در فضای نمایشگاه به صورت حضوری و همچنین ارسال از طریق خود ناشر را نیز خواهند داشت.
 
خریداران بخش مجازی سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خصوصاً خریدارانی که دارای یارانه اعتباری خرید کتاب هستند می‌توانند در زمان حضور در نمایشگاه پس از انتخاب و خرید کتاب و پرداخت هزینه کتاب‌های خریداری شده کتاب‌ها را به صورت حضوری از ناشران حاضر در نمایشگاه تحویل بگیرند.
 
ارسال کتاب برای خریداران به صورت مجازی این دوره از نمایشگاه به سراسر کشور رایگان بوده و دریافت هر نوع هزینه از خریداران با عناوین مختلف طبق آیین‌نامه اجرایی نمایشگاه تخلف محسوب می‌شود.
 
سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌ است» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ امسال در مصلای امام خمینی‌ (ره) و هم‌زمان به‌ صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
منتشر شده در شنبه 16 ارديبهشت 1402       کد خبر : 10846
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح