بازیگر معروف عضو هیات رییسه رشته ورزشی پدل شد

بازیگر مطرح سینمای ایران به عنوان عضو هیات رییسه انجمن پدل ایران معرفی شد.به گزارش 4اکباتان، نشست خبری پدل در محل فدراسیون تنیس برگزار شد و در این نشست محمدرضا گلزار به عنوان عضو هیات رییسه پدل ایران معرفی شد.
 
نمی‌خواستم سمتم در پدل را بپذیرم
 
محمدرضا گلزار پس از عضویت در هیات رییسه انجمن پدل ایران بیان کرد: در این مدت خیلی تلاش کردم که این سمت را نپذیرم با وجود اینکه من عاشق ورزش هستم، مخصوصاً ورزش پدل که بسیار جذاب است. همه می‌دانید که پذیرش این سمت چه مسئولیت سنگینی است.
 
او ادامه داد من قول دادم که کمک کنم و به عهدم وفادارم و امیدوارم با کمک اهالی رسانه به افتخارات بین المللی دست پیدا کنیم. از وزارت ورزش و رئیس فدراسیون تنیس هم تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانیم با کمک هم بدرخشیم.
 
علی رغبتی مشاور وزیر ورزش و داود عزیزی رییس فدراسیون هم در این نشست حضور داشتند. پدل به عنوان انجمن زیر فدراسیون تنیس فعالیت دارد. تیم پدل مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد.
 
شاهرخ کشاورز دبیر فدراسیون گفت: آقای گلزار به عنوان عضو هیات رییسه انجمن پدل در این مراسم حضور دارد. افتخار بزرگی برای خانواده تنیس و پدل است که آقای گلزار حضور دارد و امیدوارم روزهای خوبی رقم بخورد.
 
داود عزیزی رییس فدراسیون نیز  گفت: پدل رشته جذابی است. نگاه فدراسیون به این رشته خوب است. امروز از آقای گلزار دعوت کردیم و در هیات رییسه انجمن پدل قرار بگیرد و باعث پیشرفت چند برابری پدل شود. ما جام حذفی پدل را در باشگاه انقلاب برگزار خواهیم کرد.
 

انتهای پیام/

 

منتشر شده در شنبه 18 آذر 1402       کد خبر : 10947
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح